Nagrody już czekają na zwycięzców konkursu “Warszawo Ma”. Zapraszamy do obejrzenia wszystkich prac w dniu 30.06.2018 r. w godzinach 10:00 – 13:00 w placówce na Warszawskich Bielanach. ul.Wólczyńska 55, 01-908 Warszawa.

Szanowni Państwo!

SealArt szkoła rysunku w Warszawie zaprasza dużych i małych artystów z instytucji oświatowych oraz ośrodków i szkół artystycznych do udziału w  Konkursie Plastycznym ,,Warszawo ma” Konkurs został podzielony na 3 kategorie wiekowe. Wśród nagród dla uczestników znajdą się tablet graficzny, zestaw do rysowania oraz bilety do Muzeum Powstania Warszawskiego. To, co najbardziej skłania artystów do udziału w konkursie to jego formuła, która stwarza nieograniczone pole dla inwencji twórczej uczestników.
Prace konkursowe mogą być wykonane w dowolnej technice, z dowolnych materiałów i w formacie minimum A3.

Wybrane projekty wezmą również udział w wernisażu, jaki nasza szkoła organizuje w dniu 30 czerwca 2018 r., gdzie zebrane środki zostaną przeznaczone na cele charytatywne.

Ze względu na swój charakter konkurs jest znakomitą okazją do porównania umiejętności twórczych. Chcemy pokazać poprzez to wrażliwość estetyczną oraz pasję zainteresowania dzieci, młodzieży i dorosłych w szerszym gronie odbiorców.
Jesteśmy przekonani, że ten ciekawy a zarazem trudny temat będzie wspaniałym wyzwaniem dla młodych artystów.

Termin nadsyłania prac upływa 16 czerwca 2018 r. Ogłoszenie wyników konkursu 23 czerwca 2018 r.

Szczegółowe informacje: Danuta Urbańska, SEALART sp. z o.o., ul. Wólczyńska 55, 01-908 Warszawa. tel.: 608-583-843 email: kontakt@sealart.pl https://www.sealart.pl

Partnerzy

Slider not found
Slider not found
Slider not found
Slider not found

O nas

Sealart szkoła rysunku i malarstwa została stworzona z myślą o osobach pragnących nauczyć się rysowania oraz malowania. Zajęcia w naszej szkole prowadzone są przez zawodowych architektów, artystów oraz studentów PW I ASP, a także pedagogów.
> zobacz więcej