Szanowni Państwo,

Mamy zaszczyt i przyjemność zaprosić Państwa na organizowany przez naszą szkołę wernisaż sztuk plastycznych, połączony z aukcją charytatywną na rzecz Fundacji TVN Nie Jesteś Sam.

Fundacja TVN

Organizowany przez Nas wernisaż jest doskonałą możliwością na obejrzenie wielu wspaniałych prac, kilkudziesięciu artystów w jednym czasie. Oprócz prac malarskich pojawią się także prace rysunkowe, fotograficzne oraz grafika komputerowa. Prace będą zaprezentowane przez: czołowych młodych artystów, wykładowców szkoły Sealart, uczniów Sealart oraz uczestników konkursu „Moje drugie oblicze/ pejzaż wewnętrzny”.

To o czym zwłaszcza należy pamiętać przy tym wydarzeniu to cel jaki Nam towarzyszy. Prace znajdujące się na wernisażu będą wystawione na sprzedaż a część zostanie zlicytowana. Całość zgromadzonych środków przeznaczona zostanie na cele charytatywne.

Wernisaż odbędzie się w szkole rysunku Sealart, ul. Wólczyńska 55, 01-908 Warszawa w dniach 24.06 – 25.06 (Wstęp wolny). Prace można oglądać w godzinach 16:00 – 20:00.

W dniu 24.06 o godzinie 18:00 odbędzie się uroczyste otwarcie wernisażu a o godzinie 19:00 aukcja charytatywna.

Bardzo liczymy na Państwa obecność a także na czynny udział w aukcji charytatywnej.

Pobierz:

Informacja

 

Plakat

 

 

Partnerzy

Slider not found
Slider not found
Slider not found
Slider not found

O nas

Sealart szkoła rysunku i malarstwa została stworzona z myślą o osobach pragnących nauczyć się rysowania oraz malowania. Zajęcia w naszej szkole prowadzone są przez zawodowych architektów, artystów oraz studentów PW I ASP, a także pedagogów.
> zobacz więcej