Zapisy na nowy rok szkolny 2017/2018

Szanowni Państwo,

uprzejmie informujemy, że rozpoczęliśmy zapisy do grup na nowy rok szkolny 2017/18. W tym roku specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy wiele nowości. Kursy zostały wzbogacone o nowe metody dydaktyczne oraz o nowe techniki rysunkowe i malarskie a nasza kadra została wzbogacona o nowych nauczycieli.

Nowy rok szkolny to też nowe konkursy a także nowe zajęcia dodatkowe i plenery. Dla najpracowitszych kursantów przygotowaliśmy wiele nagród i atrakcji. W tym roku prowadzimy zajęcia także w języku angielskim!

Już wkrótce wszystkie nowości i dokładne informacje o nowych przedsięwzięcia będzie można śledzić na sealart.pl a także na naszym fanpage na fb.

Kursy rozpoczynamy od 1 września, w celu zapisu prosimy o kontakt drogę email: kontakt@sealart.pl lub pod telefonem 608-583-843! Prosimy pamiętać, że ilość miejsc do poszczególnych kursów jest ograniczona.

Prosimy o zatemperowanie ołówków i do zobaczenia w Sealart!

Partnerzy

Slider not found
Slider not found
Slider not found
Slider not found

O nas

Sealart szkoła rysunku i malarstwa została stworzona z myślą o osobach pragnących nauczyć się rysowania oraz malowania. Zajęcia w naszej szkole prowadzone są przez zawodowych architektów, artystów oraz studentów PW I ASP, a także pedagogów.
> zobacz więcej