Digital Painting 

Digital painting to zajęcia stworzone z myślą o kandydatach na grafikę oraz osobach, które pragną zdobyć umiejętności do pracy w zawodzie grafika. Program warsztatów został zaplanowany tak, aby skutecznie przygotować do egzaminów wstępnych na przyszłe studia oraz przekazać wiedzę praktykom. Podczas kursu uczestnicy poznają szczegółowo zasady digital paintingu oraz programu Photoshop.

Warsztaty są prowadzone z naciskiem na efektywną naukę, która pozwoli osiągnąć postawione cele oraz profesjonalny poziom w dziedzinie digital painting. Kursantom oferujemy rozwojowe, bezpłatne zajęcia dodatkowe – plenery, rysowanie sci-fi, rysowanie samochodów i wiele innych.

Wykładowcy to specjaliści digital painting z ogromną wiedzą teoretyczną, umiejętnościami praktycznymi i doświadczeniem dydaktycznym. Sprawnie i skutecznie przekazują swoją wiedzę kursantom.

UWAGA! Warunkiem uczestniczenia w warsztatach digital painting jest uczęszczanie na kurs rysunku (bez dodatkowych opłat).

JAK PRACUJEMY?

Każde zajęcia rozpoczynają się od sprawdzenia prac domowych i omówienia ich szczegółów. Następnym etapem jest wstęp z częścią teoretyczną i wykładem. Po nim zaczyna się część praktyczna, podczas której wykładowcy są cały czas do dyspozycji grupy, udzielają na bieżąco odpowiedzi i korygują ewentualne błędy.

Połączenie wszystkich tych elementów pozwala skutecznie poszerzać zarówno wiedzę teoretyczną, jak i praktyczną. Bogate doświadczenie naszej kadry gwarantuje szybkie postępy.

Dodatkowe darmowe zajęcia:

Każdy z kursantów zobligowany jest dodatkowo do uczęszczania w tygodniu na kurs architektury lub ASP.

KORZYŚCI:

Kurs digital painting pozwala zdobyć unikalną wiedzę w przyszłościowym zawodzie grafika. Kandydaci na studia kierunkowe i chętni do pracy w zawodzie muszą posiadać szereg umiejętności, które trudno zdobyć samodzielnie. Pod okiem profesjonalistów można szlifować już posiadane zdolności, przekuwając je w praktyczną wiedzę i zweryfikowany warsztat. Zajęcia odbywają się w twórczej, przyjemnej atmosferze.

OPŁATY:

W przypadku kursu digital painting nie obowiązują promocje.

Zajęcia z grafiki 3D:

Dla kursantów uczęszczających na kurs Digital Painting, kurs grafiki 3D jest w promocyjnej cenie 100 zł miesięcznie.     

SPRZĘT:

Zajęcia prowadzone są na sprzęcie i oprogramowaniu Sealart. Do dyspozycji kursantów posiadamy najnowsze tablety WACOM. 

TERMINY:

Prosimy o kontakt.

Istnieje możliwość dołączenie do grupy w trybie późniejszym po wcześniejszym ustaleniu.

Zapisując się na kurs, uczestnik ma możliwość uczęszczania w wielu bezpłatnych zajęciach, które odbywają się codziennie. Tak więc płacąc raz, w naszej pracowni można spędzić prawie cały dzień.

Zapisy:10355751_1435424683385621_3631027697361176661_n

Zapisy prowadzone są w trybie semestralnym, istnieje możliwość dołączenia do grupy w trybie późniejszym po wcześniejszym ustaleniu. Zapisy prowadzone są pod:

Email: kontakt@sealart.pl (nie ma odpowiedzi w przeciągu 24h? Prosimy o sprawdzenie SPAM)

Tel: 608-583-843 (od poniedziałku do soboty w godzinach 11:00 – 19:30)*

Bielany tel: 794-583-843 (od poniedziałku do piątku w godzinach 15:30 – 19:30, weekendy 10:00 – 13:00)*

Wilanów tel: 794-583-053 (od poniedziałku do piątku w godzinach 15:30 – 19:30, weekendy 10:00 – 13:00)*

Legionowo tel: 794 583 056 (od poniedziałku do piątku w godzinach 15:30 – 19:30, weekendy 10:00 – 13:00)*

*W okresie wakacyjnym godziny pracy mogą się różnić.

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedz na nie dostępne są na: https://sealart.pl/faq/

Galeria prac:

Zapraszamy gorąco do obejrzenia galerii prac wykonanych przez naszych kursantów pod adresem: https://galeria.sealart.pl/.

Zachęcamy również do śledzenia naszych profili na FB oraz instagramie, gdzie informujemy o wszystkich bieżących wydarzeniach i dzielimy się tym, co u nas słychać:

Więcej o rysunku, malarstwie, architekturze i sztuce możesz przeczytać na naszym blogu, zapraszamy! http://blog.sealart.pl  

Miesiąc

650 zł

Semestr

3200 zł

Materiały niezbędne do zajęć znajdziesz w naszym sklepie

Zobacz więcej

Partnerzy

Slider not found
Slider not found
Slider not found
Slider not found
Slider not found

O nas

Sealart szkoła rysunku i malarstwa została stworzona z myślą o osobach pragnących nauczyć się rysowania oraz malowania. Zajęcia w naszej szkole prowadzone są przez zawodowych architektów, artystów oraz studentów PW I ASP, a także pedagogów.
> zobacz więcej