Kurs do liceum / technikum – przygotowanie do egzaminów

Zajęcia przygotowawcze do egzaminów do liceum i technikum artystycznego lub architektonicznego to warsztatowy kurs, który pozwala zdobyć wiedzę teoretyczną oraz praktyczne umiejętności w zakresie rysunku i malarstwa.

Program zajęć opracowany został z naciskiem na zakres wszystkich etapów egzaminów. Kursanci kolejno mogą przebrnąć przez wszystkie zagadnienia, czerpiąc z bogatej wiedzy specjalistów – wykładowców z bogatą wiedzą oraz doświadczeniem dydaktycznym.

JAK PRACUJEMY?

Każde zajęcia rozpoczynają się sprawdzeniem prac domowych. Następny etap warsztatów to wykład i część teoretyczna, wprowadzająca w zagadnienia z bieżącego tematu. Ostatnią, najdłuższą częścią zajęć jest część praktyczna.

W trakcie całych zajęć wykładowcy są do dyspozycji kursantów. Mogą na bieżąco korygować ewentualne błędy, odpowiadać na pojawiające się pytania i wyjaśniać wątpliwości.

SYMULACJE EGZAMINÓW

Organizujemy symulacje egzaminów wstępnych, które stanowią część programu zajęć i odbywają się w ramach warsztatów. Ta sprawdzona formuła pozwala zweryfikować swoje umiejętności, ocenić poziom wiedzy i znaleźć słabsze punkty, które wymagają intensyfikacji wysiłków.

KORZYŚCI:

Przemyślany, przygotowany przez specjalistów program, pozwala zdobyć wysoki poziom wiedzy teoretycznej i praktycznej kandydatom do szkół artystycznych i architektonicznych. Indywidualne podejście, opieka doświadczonej kadry dydaktycznej, umożliwia efektywne dopracowanie umiejętności oraz zwiększa szansę zdania egzaminów wstępnych i rozpoczęcia nauki na wymarzonym kierunku.

PIERWSZE DARMOWE ZAJĘCIA!

Chętnych do zapoznania się z formułą naszych zajęć oraz wszystkie osoby, które nie miały dotąd styczności z rysunkiem, zapraszamy na bezpłatne zajęcia próbne, podczas których można zobaczyć, jak wyglądają prowadzone przez nas warsztaty. W ramach pierwszych zajęć wszystkim kursantom zapewniamy komplet materiałów plastycznych.

MATERIAŁY:

Potrzebne do zajęć materiały i akcesoria można kupić w sklepie, który znajduje się w naszej pracowni. Uzupełniany na bieżąco asortyment pozwala zaopatrzyć się we wszystko, co konieczne.

TERMINY:

Prosimy o kontakt.

Istnieje możliwość dołączenie do grupy w trybie późniejszym po wcześniejszym ustaleniu.

Zapisując się na kurs, uczestnik ma możliwość uczęszczania w wielu bezpłatnych zajęciach, które odbywają się codziennie. Tak więc płacąc raz, w naszej pracowni można spędzić prawie cały dzień.

Zapisy:

Zapisy prowadzone są w trybie semestralnym, istnieje możliwość dołączenia do grupy w trybie późniejszym po wcześniejszym ustaleniu. Zapisy prowadzone są pod:

Email: kontakt@sealart.pl (nie ma odpowiedzi w przeciągu 24h? Prosimy o sprawdzenie SPAM)

Tel: 608-583-843 (od poniedziałku do soboty w godzinach 11:00 – 19:30)*

Bielany tel: 794-583-843 (od poniedziałku do piątku w godzinach 15:30 – 19:30, weekendy 10:00 – 13:00)*

Wilanów tel: 794-583-053 (od poniedziałku do piątku w godzinach 15:30 – 19:30, weekendy 10:00 – 13:00)*

Legionowo tel: 794 583 056 (od poniedziałku do piątku w godzinach 15:30 – 19:30, weekendy 10:00 – 13:00)*

*W okresie wakacyjnym godziny pracy mogą się różnić.

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedz na nie dostępne są na: https://sealart.pl/faq/

Galeria prac:

Zapraszamy gorąco do obejrzenia galerii prac wykonanych przez naszych kursantów pod adresem: https://galeria.sealart.pl/.

Zachęcamy również do śledzenia naszych profili na FB oraz instagramie, gdzie informujemy o wszystkich bieżących wydarzeniach i dzielimy się tym, co u nas słychać:

Więcej o rysunku, malarstwie, architekturze i sztuce możesz przeczytać na naszym blogu, zapraszamy! http://blog.sealart.pl  

Miesiąc

300 zł

Semestr

1450 zł

Materiały niezbędne do zajęć znajdziesz w naszym sklepie

Zobacz więcej

Partnerzy

Slider not found
Slider not found
Slider not found
Slider not found
Slider not found

O nas

Sealart szkoła rysunku i malarstwa została stworzona z myślą o osobach pragnących nauczyć się rysowania oraz malowania. Zajęcia w naszej szkole prowadzone są przez zawodowych architektów, artystów oraz studentów PW I ASP, a także pedagogów.
> zobacz więcej