KURS MALARSTWA

Kurs malarstwa i akwareli to zajęcia cieszące się najbardziej urozmaiconą gamą różnorodnych technik, są przeznaczone dla osób w różnym przedziale wiekowym, które pragną doskonalić swoje umiejętności zarówno rysunkowe jak i malarskie. Warsztaty prowadzimy z: malarstwa olejnego, akwareli, akryla, tempery. 

JAK PRACUJEMY?

Warsztaty to 4 godziny malarstwa poprzedzonego sprawdzaniem prac domowych, wykładem i wskazówkami dotyczącymi rysownia i malowania. W trakcie całych zajęć nanoszone są korekty przez naszych wykładowców.

PIERWSZE DARMOWE ZAJĘCIA!

Pierwsze, darmowe godziny rysowania w naszej pracowni, przeznaczone są dla osób, które nie miały kontaktu z rysunkiem bądź chcą zobaczyć jak wyglądają nasze warsztaty.

MATERIAŁY:

Na pierwsze zajęcia przynosimy: blok akwarelowy a3, akwarele, pędzle. Wszystkie materiały potrzebne do zajęć można kupić w sklepie znajdującym się w naszej pracowni. Zapraszamy!

TERMINY:

Prosimy o kontakt.

Istnieje możliwość dołączenie do grupy w trybie późniejszym po wcześniejszym ustaleniu.

Zapisując się na kurs, uczestnik ma możliwość uczęszczania w wielu bezpłatnych zajęciach, które odbywają się codziennie. Tak więc płacąc raz, w naszej pracowni można spędzić prawie cały dzień.

Zapisy:

Zapisy prowadzone są w trybie semestralnym, istnieje możliwość dołączenia do grupy w trybie późniejszym po wcześniejszym ustaleniu. Zapisy prowadzone są pod:

email: kontakt@sealart.pl

tel. 608-583-843

tel. 794-583-843

Miesiąc

300 zł

Semestr

1450 zł