KURS MALARSTWA

Kurs malarstwa i akwareli to zajęcia, na których prezentowanych jest bardzo wiele różnych technik artystycznych.  Cieszą się ogromną popularnością i pozwalają zdobyć wszechstronne umiejętności. Warsztaty malarstwa przeznaczone są dla osób w każdym wieku. Zapraszamy zarówno profesjonalnych artystów z doświadczeniem, którzy pragną udoskonalić swoje umiejętności i poszerzyć wiedzę, jak i osoby początkujące, które stawiają w świecie malarstwa swoje pierwsze kroki i chciałyby szkolić się pod okiem specjalistów. Prowadzimy warsztaty w tematyce:

  • malarstwo olejne
  • akwarele
  • akryle
  • tempery

Wykładowcami są profesjonalni artyści z wieloletnim doświadczeniem, bogatym dorobkiem oraz bardzo długim stażem dydaktycznym.

JAK PRACUJEMY?

Każde zajęcia rozpoczynają się od sprawdzenia i omówienia prac domowych, następnie odbywa się część teoretyczna z wykładem oraz wskazówkami dotyczącymi bieżących zajęć. Po części teoretycznej następuje część praktyczna. Podczas warsztatów wykładowcy są cały czas pośród kursantów, poprawiają na bieżąco błędy i odpowiadają na wszelkie pytania.

Część teoretyczna pozwala zdobyć wiedzę w zakresie podstaw techniki i jej niuansów, praktyczna natomiast wdrożyć zdobytą wiedzę w życie i spróbować swoich sił w malarstwie pod czujnym okiem specjalistów. Całość odbywa się w przyjemnej, twórczej i sprzyjającej kreatywności atmosferze

Zajęcia malarskie trwają 4h tygodniowo.

KORZYŚCI:

Kurs malarstwa jest wspaniałą szansą na zdobycie kompleksowych umiejętności teoretycznych i praktycznych. Przyjemna nauka rozmaitych technik malarskich to radość poszerzania wiedzy, pasja tworzenia i kreatywna forma spędzania czasu. Kursanci mogą również uczestniczyć każdego dnia w organizowanych bezpłatnie zajęciach, które odbywają się w naszej pracowni.

PIERWSZE DARMOWE ZAJĘCIA!

Na pierwsze warsztaty zapraszamy bezpłatnie. Wszystkie osoby, które stawiają pierwsze kroki w malarstwie i chciałyby zobaczyć, jaką formę mają nasze zajęcia, mogą wziąć w nich udział bez żadnych opłat. W trakcie pierwszej lekcji zapewniamy uczestnikom wszystkie potrzebne materiały plastyczne.

ZNIŻKA: 

Opłata za kurs malarstwa dla kursantów Sealart, którzy uczęszczają na inne zajęcia, jest obniżona o 50%. 

MATERIAŁY:

Potrzebne do zajęć materiały i akcesoria można kupić w sklepie, który znajduje się w naszej pracowni. Uzupełniany na bieżąco asortyment pozwala zaopatrzyć się we wszystko, co konieczne.

TERMINY:

Prosimy o kontakt.

Istnieje możliwość dołączenie do grupy w trybie późniejszym po wcześniejszym ustaleniu.

Zapisy:

Kursy prowadzone są w trybie rocznym. Po wcześniejszym ustaleniu, można dołączyć do grupy, która już rozpoczęła zajęcia. W sprawie rozpoczętych i planowanych terminów kursów plastycznych, prosimy o kontakt.

Email: kontakt@sealart.pl (jeśli nie otrzymałeś odpowiedzi w przeciągu 24h, prosimy o sprawdzenie skrzynki SPAM)

Tel: 608-583-843 (od poniedziałku do soboty w godzinach 11:00 – 19:30)*

Bielany tel: 794-583-843 (od poniedziałku do piątku w godzinach 15:30 – 19:30, weekendy 10:00 – 13:00)*

Wilanów tel: 794-583-053 (od poniedziałku do piątku w godzinach 15:30 – 19:30, weekendy 10:00 – 13:00)*

Legionowo tel: 794 583 056 (od poniedziałku do piątku w godzinach 15:30 – 19:30, weekendy 10:00 – 13:00)*

*W okresie wakacyjnym godziny pracy mogą się różnić.

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedz na nie dostępne są na: https://sealart.pl/faq/

Galeria prac:

Zapraszamy gorąco do obejrzenia galerii prac wykonanych przez naszych kursantów pod adresem: https://galeria.sealart.pl/.

Zachęcamy również do śledzenia naszych profili na FB oraz instagramie, gdzie informujemy o wszystkich bieżących wydarzeniach i dzielimy się tym, co u nas słychać:

Więcej o rysunku, malarstwie, architekturze i sztuce możesz przeczytać na naszym blogu, zapraszamy! http://blog.sealart.pl  

Miesiąc

300 zł

Semestr

1450 zł

Materiały niezbędne do zajęć znajdziesz w naszym sklepie

Zobacz więcej

Partnerzy

Slider not found
Slider not found
Slider not found
Slider not found
Slider not found

O nas

Sealart szkoła rysunku i malarstwa została stworzona z myślą o osobach pragnących nauczyć się rysowania oraz malowania. Zajęcia w naszej szkole prowadzone są przez zawodowych architektów, artystów oraz studentów PW I ASP, a także pedagogów.
> zobacz więcej