Kurs rysunku na architekturę zieleni

Kurs rysunku dla kandydatów na architekturę zieleni i kierunki pokrewne ma formułę zajęć, których zakres pozwala skutecznie przygotować się do egzaminów na studia, zwiększając swoje szanse na realizację planów. Program zajęć obejmuje szeroko rozumiane zagadnienia zarówno z teorii, jak i praktyki – podstawowe zasady perspektywy, nauka rysunku metodami, wykorzystywanymi w architekturze zieleni: ołówek, cienkopis, kredka, patyk maczany w tuszu i wiele więcej.

Dodatkowym atutem kursu dla kandydatów na architekturę zieleni są zajęcia praktyczne w plenerze –program dostosowywany jest elastycznie do potrzeb grupy i ustalany na bieżąco.

Kadra wykładowców to profesjonaliści z bogatymi umiejętnościami w zakresie teorii i praktyki rysunku i wieloletnim stażem dydaktycznym, który pozwala na efektywne przekazanie wiedzy kursantom.

JAK PRACUJEMY?

Każde zajęcia rozpoczyna analiza prac domowych z omówieniem ich detali. Później następuje część teoretyczna – wykład i wprowadzenie do bieżącej techniki. Kolejnym etapem jest część praktyczna, podczas której kursanci rysują zadane tematy.

Podczas całych zajęć do dyspozycji pozostają wykładowcy, którzy na bieżąco korygują błędy, wyjaśniają wątpliwości i pomagają kursantom w newralgicznych momentach

KORZYŚCI:

Kurs rysunku dla kandydatów na architekturę zieleni to wysokiej jakości zajęcia przygotowawcze. Pozwalają zdobyć niezbędną podczas egzaminów wiedzę praktyczną i teoretyczną. Sprawdzone metody dydaktyczne i przemyślany program warsztatów umożliwiają szybkie postępy.

PIERWSZE DARMOWE ZAJĘCIA!

Osoby zainteresowane kursem rysunku dla architektów zieleni, które chciałyby przed podjęciem decyzji zobaczyć, jak wyglądają nasze warsztaty, zapraszamy na pierwsze zajęcia bezpłatnie. Podczas tych zajęć zapewniamy kursantom wszystkie potrzebne materiały plastyczne.

MATERIAŁY:

Potrzebne do zajęć materiały i akcesoria można kupić w sklepie, który znajduje się w naszej pracowni. Uzupełniany na bieżąco asortyment pozwala zaopatrzyć się we wszystko, co konieczne.

TERMINY:

Prosimy o kontakt.

Istnieje możliwość dołączenie do grupy w trybie późniejszym po wcześniejszym ustaleniu.

Zapisując się na kurs, uczestnik ma możliwość uczęszczania w wielu bezpłatnych zajęciach, które odbywają się codziennie. Tak więc płacąc raz, w naszej pracowni można spędzić prawie cały dzień.

Zapisy:

Kursy prowadzone są w trybie rocznym. Po wcześniejszym ustaleniu, można dołączyć do grupy, która już rozpoczęła zajęcia. W sprawie rozpoczętych i planowanych terminów kursów plastycznych, prosimy o kontakt.

Email: kontakt@sealart.pl (nie ma odpowiedzi w przeciągu 24h? Prosimy o sprawdzenie SPAM)

Tel: 608-583-843 (od poniedziałku do soboty w godzinach 11:00 – 19:30)*

Bielany tel: 794-583-843 (od poniedziałku do piątku w godzinach 15:30 – 19:30, weekendy 10:00 – 13:00)*

Wilanów tel: 794-583-053 (od poniedziałku do piątku w godzinach 15:30 – 19:30, weekendy 10:00 – 13:00)*

Legionowo tel: 794 583 056 (od poniedziałku do piątku w godzinach 15:30 – 19:30, weekendy 10:00 – 13:00)*

*W okresie wakacyjnym godziny pracy mogą się różnić.

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedz na nie dostępne są na: https://sealart.pl/faq/

Galeria prac:

Zapraszamy gorąco do obejrzenia galerii prac wykonanych przez naszych kursantów pod adresem: https://galeria.sealart.pl/.

Zachęcamy również do śledzenia naszych profili na FB oraz instagramie, gdzie informujemy o wszystkich bieżących wydarzeniach i dzielimy się tym, co u nas słychać:

Więcej o rysunku, malarstwie, architekturze i sztuce możesz przeczytać na naszym blogu, zapraszamy! http://blog.sealart.pl  

Miesiąc

300 zł

Semestr

1450 zł

Materiały niezbędne do zajęć znajdziesz w naszym sklepie

Zobacz więcej

Partnerzy

Slider not found
Slider not found
Slider not found
Slider not found
Slider not found

O nas

Sealart szkoła rysunku i malarstwa została stworzona z myślą o osobach pragnących nauczyć się rysowania oraz malowania. Zajęcia w naszej szkole prowadzone są przez zawodowych architektów, artystów oraz studentów PW I ASP, a także pedagogów.
> zobacz więcej