Jeśli dziecko chętnie rysuje, sięga po kredki i farby a jego prace zaskakują kreatywnością czy dokładnym wykonaniem to znak, że mamy do czynienia z talentem, który trzeba rozwijać i pielęgnować.
Kurs rysunku dla dzieci, który oferuje nasza szkoła to doskonałe rozwiązanie, dzięki któremu będzie to możliwe. Pod okiem doświadczonych nauczycieli dziecko ma szansę poznać nowe techniki rysowania, dowiedzieć się sporo o tym jak warto wykonywać prace oraz w jaki sposób rozwijać swoje umiejętności.
Nasze zajęcia to połączenie nauki z doskonałą zabawą. Dbamy o to, by tematy zajęć były dopasowane do wieku i zainteresowań dzieci, dzięki czemu kursy cieszą się sympatią uczestników.

Jeśli więc szukasz sposobu na to, by talent twojego dziecka mógł się rozwijać – skorzystaj z naszej oferty. Nasz kurs rysunku dla najmłodszych to doskonałe rozwiązanie, dzięki któremu pasja do rysowania z pewnością się rozwinie. Przekonało się o tym już wielu rodziców, których pociechy nauczyły się na naszych zajęciach naprawdę sporo.

MAŁY ARCHITEKT 🇵🇱🇬🇧

MAŁY ARTYSTA 🇵🇱🇬🇧

MAŁY GRAFIK 🇵🇱🇬🇧

RYSUNKOWY PRZEDSZKOLAK 🇵🇱🇬🇧

Materiały niezbędne do zajęć znajdziesz w naszym sklepie

Zobacz więcej

Partnerzy

Slider not found
Slider not found
Slider not found
Slider not found
Slider not found

O nas

Sealart szkoła rysunku i malarstwa została stworzona z myślą o osobach pragnących nauczyć się rysowania oraz malowania. Zajęcia w naszej szkole prowadzone są przez zawodowych architektów, artystów oraz studentów PW I ASP, a także pedagogów.
> zobacz więcej