KURSY DLA PRZEDSZKOLI I SZKÓŁ

Drodzy Dyrektorzy, Nauczyciele, Rodzice,

Wiemy, jak ważna jest w życiu małego człowieka zabawa, ale i nauka. Jednak czasem wiedza to za mało, dlatego uznaliśmy, że wykorzystamy to w praktyce.

Powstaliśmy, aby kształcić dzieci wszechstronnie, zgodnie z ich zainteresowaniami
i umiejętnościami.

Nie zmuszamy i nie namawiamy żadnego dziecka do czegoś, czego po prostu nie lubi – zachęcamy wtedy do innej aktywności. Mamy świetnych instruktorów, którzy nie tylko są profesjonalistami w swej dziedzinie, ale potrafią też nawiązać z dzieckiem kontakt. Wykazują zrozumienie, potrafią słuchać i obserwować, aby doradzić, które umiejętności warto rozwijać.

Dla dziecka rysowanie to zabawa – samo machanie kredką sprawia mu radość od pierwszych miesięcy życia. Kreślone wzory nie mają znaczenia, ale być może jesteś świadkiem stawiania pierwszych kresek Picassa naszego wieku?

Zabierzemy dzieci do baśniowej i pełnej kolorów krainy oraz rozbudzimy ich wyobraźnię. Praca twórcza nauczy je sprawności manualnej, poprawi koncentrację, ale i pozwoli przelać emocje na papier. Myślisz, że ich pomysłowość nie zna granic? Nasza także!

Po więcej szczegółów zapraszamy szkoły i przedszkola do kontaktu (prowadzimy zajęcia także w języku angielskim).

Zajęcia prowadzimy zarówno w Naszych placówkach jak i w przedszkolach i szkołach.

Email: kontakt@sealart.pl

Tel: 608 583 843

Materiały niezbędne do zajęć znajdziesz w naszym sklepie

Zobacz więcej

Partnerzy

Slider not found
Slider not found
Slider not found
Slider not found
Slider not found

O nas

Sealart szkoła rysunku i malarstwa została stworzona z myślą o osobach pragnących nauczyć się rysowania oraz malowania. Zajęcia w naszej szkole prowadzone są przez zawodowych architektów, artystów oraz studentów PW I ASP, a także pedagogów.
> zobacz więcej