Kursy Grafiki 2D i 3D

Rysunek w dzisiejszych czasach to coraz częściej grafika cyfrowa. Osoby, które zajmują się jej tworzeniem rozwijają swoje kariery i pracują w studiach na całym świecie przy tworzeniu m.in.: gier oraz filmów. Ty też chcesz w przyszłości pracować w ten sposób? Zapisz się na nasz kurs grafiki i naucz się jak tworzyć grafiki, które spodobają się odbiorcom.

Kurs grafiki w naszej szkole to zajęcia z doświadczonymi, wykwalifikowanymi specjalistami, którzy chętnie dzielą się zarówno praktyczną, jak i teoretyczną wiedzą. Na kursie poznasz zasady digital paintingu oraz nauczysz się obsługiwać podstawowe programy komputerowe, które wykorzystywane są w pracy grafika. Ciekawie prowadzone zajęcia, mnóstwo ćwiczeń oraz miła atmosfera – takie są właśnie nasze kursy grafiki. Organizowane w kameralnym gronie dają ci pewność, że w każdej chwili możesz poprosić o pomoc lub zadać dodatkowe pytanie.

Jeśli więc marzysz o tym, by stać się profesjonalnym grafikiem, który jest w stanie poradzić sobie z każdym wyzwaniem – zapisz się na nasz kurs i zdobywaj wiedzę, która pomoże ci zrealizować swoje plany!

MAŁY GRAFIK 🇵🇱🇬🇧

Materiały niezbędne do zajęć znajdziesz w naszym sklepie

Zobacz więcej

Partnerzy

Slider not found
Slider not found
Slider not found
Slider not found
Slider not found

O nas

Sealart szkoła rysunku i malarstwa została stworzona z myślą o osobach pragnących nauczyć się rysowania oraz malowania. Zajęcia w naszej szkole prowadzone są przez zawodowych architektów, artystów oraz studentów PW I ASP, a także pedagogów.
> zobacz więcej