Kursy hobbystyczne

Kursy hobbystyczne to warsztaty artystyczne dla osób, które pragną zdobyć lub udoskonalić swoje umiejętności w zakresie rysunku i malarstwa. Zajęcia są przeznaczone dla osób w dowolnym przedziale wiekowym. Podczas warsztatów zajmujemy się różnymi technikami:

  • malarstwo olejne
  • akwarele
  • rysowanie karykatur
  • portrety
  • storyboardy
  • komiksy
  • satyra

Program zajęć jest wszechstronny i bardzo urozmaicony. Pozwala zdobyć umiejętności w wybranych technikach i doskonalić je pod okiem profesjonalistów z wieloletnim doświadczeniem.

JAK PRACUJEMY?

Każde zajęcia rozpoczynają się od wprowadzenia teoretycznego, sprawdzenia prac domowych, ich omówienia i wykładu z praktycznymi wskazówkami, dotyczącymi tematu zajęć. Po części teoretycznej następuje część praktyczna. Wykładowcy uczestniczą cały czas w zajęciach, nanoszą korekty i są do dyspozycji kursantów, odpowiadając na wszystkie pytania i wyjaśniając na bieżąco wątpliwości.

Połączenie teorii i praktyki pozwala sprawnie podnosić szkolone umiejętności i sprawia, że warsztaty plastyczne są niezwykle efektywne.

KORZYŚCI:

Poza oczywistą korzyścią – zdobycia nowych umiejętności i udoskonalenia technik artystycznych, możesz spędzić niezwykle kreatywnie czas. Uczestnicy naszych kursów mogą właściwie z naszej pracowni nie wychodzić – każdy z zapisanych kursantów może brać udział w organizowanych bezpłatnie zajęciach, które odbywają się każdego dnia w godzinach otwarcia pracowni.

PIERWSZE DARMOWE ZAJĘCIA!

Na pierwsze zajęcia zapraszamy bezpłatnie. To propozycja dla nowicjuszy, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z rysunkiem oraz dla wszystkich tych, którzy chcieliby zobaczyć na żywo, jak wyglądają warsztaty. Podczas trwania pierwszych zajęć zapewniamy kursantom wszystkie niezbędne materiały plastyczne.

MATERIAŁY:

Potrzebne do zajęć materiały i akcesoria można kupić w sklepie, który znajduje się w naszej pracowni. Uzupełniany na bieżąco asortyment pozwala zaopatrzyć się we wszystko, co konieczne.

TERMINY:

Prosimy o kontakt.

Istnieje możliwość dołączenie do grupy w trybie późniejszym po wcześniejszym ustaleniu.

Zapisując się na kurs, uczestnik ma możliwość uczęszczania w wielu bezpłatnych zajęciach, które odbywają się codziennie. Tak więc płacąc raz, w naszej pracowni można spędzić prawie cały dzień.

Zapisy:

Kursy prowadzone są w trybie rocznym. Po wcześniejszym ustaleniu, można dołączyć do grupy, która już rozpoczęła zajęcia. W sprawie rozpoczętych i planowanych terminów kursów plastycznych, prosimy o kontakt.

Email: kontakt@sealart.pl (jeśli nie otrzymałeś odpowiedzi w przeciągu 24h, prosimy o sprawdzenie skrzynki SPAM)

Tel: 608-583-843 (od poniedziałku do soboty w godzinach 11:00 – 19:30)*

Bielany tel: 794-583-843 (od poniedziałku do piątku w godzinach 15:30 – 19:30, weekendy 10:00 – 13:00)*

Wilanów tel: 794-583-053 (od poniedziałku do piątku w godzinach 15:30 – 19:30, weekendy 10:00 – 13:00)*

Legionowo tel: 794 583 056 (od poniedziałku do piątku w godzinach 15:30 – 19:30, weekendy 10:00 – 13:00)*

*W okresie wakacyjnym godziny pracy mogą się różnić.

Jeśli nie znalazłeś odpowiedzi na nurtujące cię pytania, zapraszamy do działu FAQ: https://sealart.pl/faq/

Galeria prac:

Zapraszamy gorąco do obejrzenia galerii prac wykonanych przez naszych kursantów pod adresem: https://galeria.sealart.pl/.

Zachęcamy również do śledzenia naszych profili na FB oraz instagramie, gdzie informujemy o wszystkich bieżących wydarzeniach i dzielimy się tym, co u nas słychać:

Więcej o rysunku, malarstwie, architekturze i sztuce możesz przeczytać na naszym blogu, zapraszamy! http://blog.sealart.pl  

Miesiąc

300 zł

Semestr

1450 zł

Materiały niezbędne do zajęć znajdziesz w naszym sklepie

Zobacz więcej

Partnerzy

Slider not found
Slider not found
Slider not found
Slider not found
Slider not found

O nas

Sealart szkoła rysunku i malarstwa została stworzona z myślą o osobach pragnących nauczyć się rysowania oraz malowania. Zajęcia w naszej szkole prowadzone są przez zawodowych architektów, artystów oraz studentów PW I ASP, a także pedagogów.
> zobacz więcej