Indywidualne kursy rysunku i malarstwa

Indywidualny kurs rysunku i malarstwa to intensywna, niezwykle elastyczna forma warsztatów plastycznych. Propozycja jest skierowana do osób, które w krótkim czasie chcą osiągnąć doskonały poziom artystyczny i cieszyć się dopracowanymi umiejętnościami.

Program kursu, częstotliwość zajęć, ich ilość i przebieg, są w pełni dostosowane do indywidualnych potrzeb kursanta. W miarę czynionych postępów, zakres może się płynnie zmieniać, dopasowując do oczekiwanych efektów. Podczas tej formy warsztatowej wykładowca skupia cała swoją uwagę na potrzebach jednej osoby. Dzięki temu, efekty nauki widoczne są znacznie szybciej, niż w przypadku kursów grupowych.

WARSZTATY:

Zajęcia nie mają określonej z góry formy. Program jest dostosowywany cały czas do oczekiwań kursanta. Zwykle jednak, zajęcia rozpoczynają się od omówienia pracy domowej, następnie wykładowca rozmawia z kursantem o teorii określonej techniki, wyjaśnia jej niuanse, a po tym etapie następuje część praktyczna. Podczas trwania zajęć, wykładowca jest cały czas do dyspozycji kursanta, koryguje na bieżąco błędy, wyjaśnia wątpliwości i odpowiada na pojawiające się pytania.

KORZYŚCI:

Indywidualny kurs rysunku i malarstwa to niezwykle skuteczna forma nauki. Zajęcia są w 100% dostosowane do potrzeb. Dzięki temu postępy są wyjątkowo szybkie. Poziom mistrzowski można osiągnąć w bardzo krótkim czasie.

Zapisy:

Email: kontakt@sealart.pl (nie ma odpowiedzi w przeciągu 24h? Prosimy o sprawdzenie SPAM)

Tel: 608-583-843 (od poniedziałku do soboty w godzinach 11:00 – 19:30)*

Bielany tel: 794-583-843 (od poniedziałku do piątku w godzinach 15:30 – 19:30, weekendy 10:00 – 13:00)*

Wilanów tel: 794-583-053 (od poniedziałku do piątku w godzinach 15:30 – 19:30, weekendy 10:00 – 13:00)*

Legionowo tel: 794 583 056 (od poniedziałku do piątku w godzinach 15:30 – 19:30, weekendy 10:00 – 13:00)*

*W okresie wakacyjnym godziny pracy mogą się różnić.

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedz na nie dostępne są na: https://sealart.pl/faq/

Galeria prac:

Zapraszamy gorąco do obejrzenia galerii prac wykonanych przez naszych kursantów pod adresem: https://galeria.sealart.pl/.

Zachęcamy również do śledzenia naszych profili na FB oraz instagramie, gdzie informujemy o wszystkich bieżących wydarzeniach i dzielimy się tym, co u nas słychać:

Więcej o rysunku, malarstwie, architekturze i sztuce możesz przeczytać na naszym blogu, zapraszamy! http://blog.sealart.pl

Materiały niezbędne do zajęć znajdziesz w naszym sklepie

Zobacz więcej

Partnerzy

Slider not found
Slider not found
Slider not found
Slider not found
Slider not found

O nas

Sealart szkoła rysunku i malarstwa została stworzona z myślą o osobach pragnących nauczyć się rysowania oraz malowania. Zajęcia w naszej szkole prowadzone są przez zawodowych architektów, artystów oraz studentów PW I ASP, a także pedagogów.
> zobacz więcej