O kursie:

Jeden z najbardziej elitarnych kursów prowadzonych przez Sealart. Przeznaczony jest dla dzieci od 6 do 13 roku życia, pragnących wiązać swoją przyszłość z architekturą. „Mali” architekci podczas zajęć poznają zasady perspektywy, uczą się cieniowania, proporcji, myślenia przestrzennego. Kurs oprócz rysowania obejmuje także modelowanie oraz tworzenie planszy architektonicznych. Kurs „mały” architekt jest autorskim programem firmy Sealart. Kursanci otrzymują profesjonalne teczki architektoniczne a także uzyskują po ukończeniu rocznego kursu dyplom.

Jak pracujemy?

Warsztaty prowadzone są w trybie 1,5h raz lub dwa razy w tygodniu. Zajęcia prowadzone są przez profesjonalnych architektów lub studentów architektury. Zajęcia przebiegają w miłej atmosferze w grupie maksymalnie 15 osobowej. Każde zajęcia kończą się zestawieniem oraz obowiązkową pracą domową. W przypadku nieobecności kursanta, istnieje możliwość odrobienia w innym terminie po wcześniejszym ustaleniu.

Pierwsze darmowe zajęcia:

Pierwsze zajęcia w naszej pracowni są darmowe. Konieczna jest wcześniejsza rezerwacja miejsca.

Materiały:

Wszystkie materiały zawarte są w cenie kursu.

Terminy:

Prosimy o kontakt.

Opłaty:

W przypadku przyprowadzenia kolejnej osoby na zajęcia, opłata zmniejsza się o 50%.

Zapisy:

Zapisy prowadzone są w trybie semestralnym, istnieje możliwość dołączenia do grupy w trybie późniejszym po wcześniejszym ustaleniu. Zapisy prowadzone są pod:

email: kontakt@sealart.pl

tel. 608-583-843

tel. 794-583-843

Zajęcia 1 raz w tygodniu:

 

Miesiąc

160 zł

Semestr

750 zł

Zajęcia 2 razy w tygodniu:

 

Miesiąc

320 zł

Semestr

1550 zł