O kursie:

Jeden z najbardziej elitarnych kursów prowadzonych przez Sealart. Przeznaczony jest dla dzieci od 6 do 13 roku życia, pragnących w przyszłości bycie artystą. „Mali” artyści podczas zajęć poznają zasady proporcji w rysunku, uczą się dobierania kolorów a także rozwijają wyobraźnię. Kurs oprócz tradycyjnego rysowania obejmuje: malowanie różnymi technikami ( także na sztalugach i płótnie), rysowanie węglem, patykiem maczanym w tuszu itp. Kurs „mały” artysta jest autorskim programem firmy Sealart. Kursanci otrzymują profesjonalne teczki artystyczne a także uzyskują po ukończeniu rocznego kursu dyplom.

Jak pracujemy?

Warsztaty prowadzone są w trybie 1,5h raz lub dwa razy w tygodniu. Zajęcia prowadzone są przez profesjonalnych artystów lub studentów ASP. Zajęcia przebiegają w miłej atmosferze w grupie maksymalnie 15 osobowej. Każde zajęcia kończą się zestawieniem oraz obowiązkową pracą domową. W przypadku nieobecności kursanta, istnieje możliwość odrobienia w innym terminie po wcześniejszym ustaleniu.

Pierwsze darmowe zajęcia:

Pierwsze zajęcia w naszej pracowni są darmowe. Konieczna jest wcześniejsza rezerwacja miejsca.

Materiały:

Wszystkie materiały zawarte są w cenie kursu.

Terminy:

Prosimy o kontakt.

Zapisy:

Zapisy prowadzone są w trybie semestralnym, istnieje możliwość dołączenia do grupy w trybie późniejszym po wcześniejszym ustaleniu. Zapisy prowadzone są pod:

email: kontakt@sealart.pl

tel. 608-583-843

tel. 794-583-843

Zajęcia 1 raz w tygodniu:  

 

Miesiąc

160 zł

Semestr

750 zł

Zajęcia 2 razy w tygodniu:

 

Miesiąc

320 zł

Semestr

1550 zł

Partnerzy

Slider not found
Slider not found
Slider not found
Slider not found

O nas

Sealart szkoła rysunku i malarstwa została stworzona z myślą o osobach pragnących nauczyć się rysowania oraz malowania. Zajęcia w naszej szkole prowadzone są przez zawodowych architektów, artystów oraz studentów PW I ASP, a także pedagogów.
> zobacz więcej