O kursie:

Jeden z najbardziej elitarnych kursów w Sealart, współprowadzony z Warsaw Academy of Design. Kurs przeznaczony jest dla dzieci od 8 roku życia, pragnących uczyć się grafiki. Dzieci podczas zajęć poznają programy 3D i 2D, uczą się rysunku na tabletach (digital painting), a także poznają zasady druku 3D. Kurs oprócz grafiki obejmuje do wyboru kurs „mały” architekt lub kurs „mały” artysta. Kurs „mały” Grafik jest autorskim programem firmy Sealart. Kursanci otrzymują profesjonalne teczki artystyczne a także uzyskują po ukończeniu rocznego kursu dyplom.

Jak pracujemy?

Warsztaty prowadzone są w trybie 1,5h raz w tygodniu. Zajęcia prowadzone są przez profesjonalnych grafików, artystów, architektów lub studentów architektury bądź ASP. Zajęcia przebiegają w miłej atmosferze w grupie maksymalnie 5 osobowej.

Dodatkowe darmowe zajęcia:

Każdy z kursantów zobligowany jest dodatkowo do uczęszczania raz w tygodniu na kurs „mały” architekt lub „mały” artysta.

Materiały:

Wszystkie materiały zawarte są w cenie kursu.

Terminy:

Prosimy o kontakt.

Opłaty:

W przypadku kursu „mały” grafik nie obowiązują promocje.

Zapisy:

Zapisy prowadzone są w trybie semestralnym, istnieje możliwość dołączenia do grupy w trybie późniejszym po wcześniejszym ustaleniu. Zapisy prowadzone są pod:

email: kontakt@sealart.pl

tel. 608-583-843

tel. 794-583-843

Opłaty:

 

Miesiąc

400 zł

Semestr

1950 zł